hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
www.efektivne.eu
Microsoft Excel Excel 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Účastnická cena - 2450 Kč
 • Skupinové slevy
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Project Project 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Výborná cena 2950 Kč/osoba
 • Garantovaná kvalita
 • ZDARMA měsíční podpora
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Visio Visio 2013 I.
 • Délka školení - 5 hodin
 • Účastnická cena 1950 Kč
 • Přizpůsobní požadavkům
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině


bottom of hosting header
website hosting main area top

Poslední komentáře

Microsoft Visio 2007 – pokračovací školení

Na pokračovacím školení MS Visio se naučíte vytvářet komplexní schémata a obrazce, budete schopni nejenom používat přednastavené prvky, ale snadno zvládnete vytvářet vlastní, které budete organizovat do vlastních vzorníků. Neméně důležitou částí školení je vytváření schémat z připravených databázových dat. Taktéž se naučíte data z Visia exportovat do MS Excel nebo MS Access.

Délka školení – 5 vyučovacích hodin (1 den)
Platné termíny školení naleznete v kalendáři školení.
Cena za účast jedné osoby – 2450 Kč

 

V první části navazujícího školení vám po sjednocení znalostí předvedeme pokročilé techniky správy obrazců, formátování textů, čar a výplní obrazců, použití motivů, včetně tvorby vlastních motivů odpovídajících korporátním podmínkám. Taktéž bude ukázáno, jak sjednotit motivy MS Visio s ostatními aplikacemi MS Office 2007. Dále vás naučíme techniky práce se skupinami obrazců, přesné rozmísťování a přesnou (krokovou) manipulaci s obrazci, vysvětlíme pojmy přichytit a připevnit, provádění grafických operací (radiální posun, přizpůsobit křivce, průniky, sjednocení, kombinace).

Visio, kromě práce s grafikou, nabízí i některé databázové vlastnosti. Předvedeme vám dostupné databázové vlastnosti konkrétních typů obrazců a naučíme vás vytvářet a vkládat vlastní vlastnosti k jakémukoli obrazci. Tyto databázové údaje lze z MS Visio exportovat do csv, xls, mdb a dalších formátů. Dalším databázovým tématem tohoto školení bude seznámení s průvodci a nástroji pro tvorbu obrazců z externích databázových dat. Visio z těchto dat umí vytvořit grafickou organizační strukturu a další diagramy.

Neméně důležitou částí tohoto školení bude ukázka vytvoření vlastních obrazců, které lze následně organizovat do vlastních vzorníků. Tyto vlastní vzorníky jsou samostatné soubory s koncovkou .vss a je možné je sdílet s ostatními členy pracovního týmu. Kromě sdílení vlastních vzorníků Visio nabízí několik dalších praktických nástrojů užitečných při týmové práci, kterou bychom vám rádi v této části ukázali.

V další části budete seznámeni s tvorbou vámi žádaných diagramů nebo struktur. Na výběr jsou kategorie Mapy a plány prostorového uspořádání (diagram řídící logiky pro topení, ventilaci a klimatizaci; plán domovních instalací a potrubí; plán elektrotechniky a telekomunikačních systémů; plán prostorového uspořádání; plán topení, ventilace a klimatizace; plán zabezpečení a přístupu; plánek bytu; prostorový plán; situační plán; situační plán průmyslového podniku; směrová mapa 3D; uspořádání kanceláře; zrcadlový plán stropu), kategorie Obecné (blokový diagram; diagram prostorových bloků; základní diagram; základní vývojový diagram), kategorie Obchodní (diagram debaty; kontingenční diagram; organizační diagram; diagram analýzy stromu chyb; diagram auditu; diagram průběhu prací; diagram příčin a následků; diagram řízení jakosti; diagram toku dat; mapa hodnotového toku; marketingové grafy a diagramy; průvodce organizačním diagramem; vývojový diagram křížového procesu), kategorie Plán (časová osa; diagram PERT; Ganttův diagram, kalendář), kategorie Projektová příprava (diagram potrubního vedení a přístrojového vedení; hydraulika; obvody a logika; průmyslové řídící systémy; výkres součástí a montáží; vývojový diagram procesů; základní elektrotechnika), kategorie Síť (mapa webu; podrobný síťový diagram; základní síťový diagram; adresář LDAP; diagram regálů; konceptuální schéma webu; služba Active Directory), kategorie Software a databáze (diagram modelu databáze; diagram modelu UML; uživatelské rozhraní systému Windows; Jacksonův diagram; podnikové aplikace; struktura programu), kategorie Vývojový diagram (diagram průběhu prací; vývojový diagram křížového procesu; diagram IDEF0; diagram SDL; diagram toku dat).

 

Školení probíhá nejčastěji v naší počítačové učebně v Praze nebo dle požadavku v prostorách u zákazníka. Další místa školení: Brno, Ostrava, Olomouc, Jihlava, Zlín, Hodonín, Břeclav, Znojmo, Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Kladno, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Děčín, Praha, Karlovy Vary, Liberec, Tábor, Beroun, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč, Písek, Prachatice, Strakonice, Náchod, Opava, Karviná, Přerov, Prostějov, Chrudim, Klatovy, Mladá Boleslav, Příbram, Rakovník, Nymburk, Beroun, Benešov a další.


Zpět na přehled všech školení

 

Anketa

Jaký Office používáte nejčastěji?

MS Office 2010 - 30.1%
MS Office 2007 - 32.2%
MS Office 2003 - 12.7%
MS Office starší - 1.3%
OpenOffice - 6.5%
Google Office - 7%
Jiný - 2.3%
MS Office 2013 - 8%

Celkem hlasů: 1679
The voting for this poll has ended v: sob, 19. ledna 2019website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, .org.uk tld hosting. Valid XHTML and CSS.