Poslední komentáře

Nabídka školení Microsoft Access

Microsoft Access
Vyberte si z široké nabídky to nejlepší školení Microsoft Access. Naše školení jsou seřazena dle náročnosti, nabízíme školení pro začátečníky i velmi pokročilé uživatele a dokonce i kurzy programování v Microsoft Access. Více informací o konkrétním školení, mezi které patří osnova, místo výuky, termín, případná akční cena a možnost objednání, najdete na produktové stránce školení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení Microsoft Access pro začátečníky

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 7 200,- Kč s DPH / 5 950,- Kč bez DPH

Školení seznámí účastníky s tvorbou jednoduchých relačních databází v programu MS Access. Naučí je vytvářet tabulky pro ukládání dat, dotazy pro třídění a řazení dat, formuláře pro zadávání dat a sestavy pro tisk dat. Účastníci se naučí použít všechny tyto nástroje v jednotné databázové aplikaci.

Školení Microsoft Access pro pokročilé uživatele

Délka školení: 15 hodin ve 3 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 8 410,- Kč s DPH / 6 950,- Kč bez DPH

Školení je určeno všem, kteří již mají základní znalost programu MS Access a chtějí si své znalosti dále prohloubit. Na tomto školení se zabýváme detailním popisem jednotlivých objektů databáze (tabulky pro ukládání dat, dotazy pro třídění a řazení dat, formuláře pro zadávání dat a sestavy pro tisk dat) a naučíme vás tyto objekty navrhovat, vytvářet a sestavovat do databázové aplikace. Naučíme vás v databázi využívat další nástroje, jako jsou makra a uživatelské karty nabídek. Seznámíme se i se základy jazyka Visual Basic.

Školení Microsoft Access - Práce s daty

Délka školení: 10 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 7 200,- Kč s DPH / 5 950,- Kč bez DPH

Školení seznámí účastníky s nástroji pro práci s daty v databázovém programu MS Access. Naučí je vytvářet tabulky pro ukládání dat a propojovat tabulky pomocí relací. Školení dále seznámí účastníky s tvorbou databázových dotazů pro třídění a řazení dat, pro tvorbu výpočtů a výstupů a pro manipulaci s daty.

Školení Microsoft Access - VBA - Visual Basic for Applications

Délka školení: 16 hodin ve 2 dnech
Základní cena za účast jedné osoby: 8 410,- Kč s DPH / 6 950,- Kč bez DPH

Toto školení seznámí účastníky s programováním v jazyce Visual Basic v aplikaci MS Access. Účastníci se naučí používat editor jazyka Visual Basic a vytváření událostních procedur a funkcí. Dále je naučí pracovat se strukturou objektů MS Accessu, jejich metodami a funkcemi. Vše bohatě dokumentováno názornými příklady.