Poslední komentáře

O společnosti Edumatik

Posláním vzdělávací společnosti Edumatik, spol. s r.o. je poskytování odborných počítačových školení, jejichž úroveň odpovídá moderním výukovým trendům.

Toto poslání naplňujeme pořádáním veřejných i zakázkových školení, včetně individuálního přístupu.

Veřejnými termíny školení pokrýváme potřeby jednotlivců a menších pracovních skupin, zakázkovými školeními cílíme na interní potřeby partnerských společností a individuálním přístupem pomáháme při řešení subjektivních požadavků a přání klienta.

Ke vzdělávací potřebě jakéhokoliv klienta přistupujeme individuálně a „šijeme na míru“ řešení, která dle našich dlouhodobých zkušeností poslouží nejlépe.

Vyjma uvedené nabídky služeb poskytujeme konzultace, testování, pomoc při vyhodnocování znalostí, vzdělávací podporu a prodej software Microsoft.

Veřejná školení společnosti Edumatik probíhají v sídle společnosti nebo přímo u zákazníka kdekoli na území České republiky. Naše služby nabízíme i v anglickém jazyce.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci

 

Váš Edumatik

Kde probíhá výuka?

Veřejná školení standardně probíhají v sídle společnosti Edumatik, spol. s r.o. na adrese Dlouhá 16, Praha 1. Školicí prostory mají kapacitu max. 12 míst a jsou vybaveny studentskými počítači s odpovídajícím softwarem a audiovizuální technikou. Školicí prostory jsou vzdáleny cca 8 minut chůze od stanic metra Můstek, náměstí Republiky nebo Staroměstská.


Zvětšit mapu

Učebna a vybavení

Výuku softwarových produktů pořádáme v naší počítačové učebně, která má kapacitu 8 účastníků. Pro každého účastníka máme k dispozici notebook s Windows 11 a verzí Microsoft Office 2021 nebo s účtem Microsoft 365 v objednané jazykové mutaci.

Účastníci si nemusí pro účely výuky brát vlastní počítače. Pokud si je přece jenom vezmou, zajistíme jejich připojení k internetu přes wifi.

Učebna Edumatik  Učebna Edumatik 

Číst dál...

Lektorský sbor

Náš lektorský sbor sestává z odborníků, kteří pokrývají širokou škálu počítačových dovedností. Lektoři jsou specialisté na produkty MS Windows, MS Office, Apple, počítačovou grafiku, programování, tvorbu webů, projektové řízení a další oblasti. Většina lektorů má více než 10 leté pedagogické zkušenosti se vzděláváním dospělých v oblasti IT. Lektory pravidelně vzděláváme v komunikačních technikách a poskytujeme jim zázemí pro rychlé vstřebání informací obsažených v nových softwarech, které přichází na trh.